MRF6S21100NR1 Freescale Semiconductor
FSCLS07249-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Freescale Semiconductor
Description: RF MOSFET LDMOS 28V TO270-4
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-270AB
Current Rating (Amps): 10µA
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.11GHz ~ 2.17GHz
Power - Output: 23W
Gain: 14.5dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: TO-270 WB-4
Voltage - Rated: 68 V
Voltage - Test: 28 V
Current - Test: 1.05 A
auf Bestellung 336 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MRF6S21100NR1 Freescale Semiconductor
Description: RF MOSFET LDMOS 28V TO270-4, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-270AB, Current Rating (Amps): 10µA, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.11GHz ~ 2.17GHz, Power - Output: 23W, Gain: 14.5dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: TO-270 WB-4, Voltage - Rated: 68 V, Voltage - Test: 28 V, Current - Test: 1.05 A.