MRF6V2150NBR5 Freescale Semiconductor
FSCLS05116-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Freescale Semiconductor
Description: RF ULTRA HIGH FREQUENCY BAND, N-
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-272BB
Frequency: 220MHz
Power - Output: 150W
Gain: 25dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: TO-272 WB-4
Part Status: Active
Voltage - Rated: 110 V
Voltage - Test: 50 V
Current - Test: 450 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MRF6V2150NBR5 Freescale Semiconductor
Description: RF ULTRA HIGH FREQUENCY BAND, N-, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-272BB, Frequency: 220MHz, Power - Output: 150W, Gain: 25dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: TO-272 WB-4, Part Status: Active, Voltage - Rated: 110 V, Voltage - Test: 50 V, Current - Test: 450 mA.
Weitere Produktangebote MRF6V2150NBR5
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MRF6V2150NBR5 Hersteller : NXP / Freescale MRF6V2150N-1127340.pdf RF MOSFET Transistors VHV6 150W Latrl N-Ch SE Broadband MOSFET