MRF6V4300NBR5 Freescale Semiconductor
FSCLS05118-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Freescale Semiconductor
Description: RF MOSFET LDMOS 50V TO272-4
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-272BB
Current Rating (Amps): 2.5mA
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 10MHz ~ 600MHz
Power - Output: 300W
Gain: 22dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: TO-272 WB-4
Voltage - Rated: 110 V
Voltage - Test: 50 V
Current - Test: 900 mA
auf Bestellung 400 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MRF6V4300NBR5 Freescale Semiconductor
Description: RF MOSFET LDMOS 50V TO272-4, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-272BB, Current Rating (Amps): 2.5mA, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 10MHz ~ 600MHz, Power - Output: 300W, Gain: 22dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: TO-272 WB-4, Voltage - Rated: 110 V, Voltage - Test: 50 V, Current - Test: 900 mA.
Weitere Produktangebote MRF6V4300NBR5
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
tariffCode: 85412900
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
auf Bestellung 404 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
MRF6V4300NBR5 MRF6V4300NBR5 Hersteller : NXP / Freescale MRF6V4300N-1127055.pdf RF MOSFET Transistors VHV6 300W Latrl N-Ch SE Broadband MOSFET