MS1515004 Vishay / Ametherm
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MS1515004 Vishay / Ametherm
Description: ICL 15 OHM 25% 4.5A 15MM, Tolerance: ±25%, Packaging: Bulk, Diameter: 0.591" (15.00mm), Lead Spacing: 0.307" (7.80mm), Current - Steady State Max: 4.5 A, R @ 25°C: 15 Ohms, R @ Current: 200 mOhms.
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS15 15004 | Hersteller : Ametherm |