Produkte > AMETHERM > MS22 12103-B
MS22 12103-B
MS22 12103-B Ametherm
MS2212103.pdf
Hersteller: Ametherm
Description: ICL 120 OHM 25% 3A 23MM
Tolerance: ±25%
Packaging: Bulk
Diameter: 0.906" (23.00mm)
Lead Spacing: 0.307" (7.80mm)
Approval Agency: UR
Current - Steady State Max: 3 A
R @ 25°C: 120 Ohms
R @ Current: 1.28 Ohms
auf Bestellung 2439 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MS22 12103-B Ametherm
Category: Protection NTC thermistors, Description: NTC thermistor; 120Ω; ±25%; THT; Pitch: 7.8mm; Ø23x10mm, Mounting: THT, Type of sensor: NTC thermistor, Terminal pitch: 7.8mm, Body dimensions: Ø23x10mm, Resistance: 120Ω, Maximum current: 3A, Tolerance: ±25%.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MS22 12103-B MS22 12103-B Hersteller : Ametherm MS2212103.pdf Inrush Current Limiters 120OHM 3A KINK INRSH CURR LIMITER
auf Bestellung 51 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
MS2212103B MS2212103B Hersteller : Ametherm Inrush Current Limiters 120OHM 3A KINK INRSH CURR LIMITER
auf Bestellung 40 Stücke:
MS2212103B MS2212103B Hersteller : Vishay / Ametherm Inrush Current Limiters 120OHM 3A KINK INRSH CURR LIMITER
auf Bestellung 277 Stücke:
MS2212103B Hersteller : AMETHERM Category: Protection NTC thermistors
Description: NTC thermistor; 120Ω; ±25%; THT; Pitch: 7.8mm; Ø23x10mm
Mounting: THT
Type of sensor: NTC thermistor
Terminal pitch: 7.8mm
Body dimensions: Ø23x10mm
Resistance: 120Ω
Maximum current: 3A
Tolerance: ±25%