Produkte > AMETHERM > MS22 30005
MS22 30005
MS22 30005 Ametherm
MS2230005.pdf
Hersteller: Ametherm
Description: ICL 30 OHM 15% 5A 23MM
Tolerance: ±15%
Packaging: Bulk
Diameter: 0.906" (23.00mm)
Lead Spacing: 0.307" (7.80mm)
Approval Agency: UL
Current - Steady State Max: 5 A
R @ 25°C: 30 Ohms
R @ Current: 230 mOhms
auf Bestellung 1837 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MS22 30005 Ametherm
Category: Protection NTC thermistors, Description: NTC thermistor; 30Ω; ±20%; THT; Pitch: 7.8mm; Ø23x9mm, Type of sensor: NTC thermistor, Resistance: 30Ω, Maximum current: 5A, Tolerance: ±20%, Mounting: THT, Terminal pitch: 7.8mm, Body dimensions: Ø23x9mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MS2230005 MS2230005 Hersteller : Ametherm MS2230005.pdf Description: ICL 30 OHM 15% 5A 23MM
Packaging: Bulk
Tolerance: ±15%
Diameter: 0.906" (23.00mm)
Lead Spacing: 0.307" (7.80mm)
Approval Agency: UL
R @ 25°C: 30 Ohms
R @ Current: 230 mOhms
auf Bestellung 1226 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
MS22 30005 MS22 30005 Hersteller : Ametherm MS2230005-237939.pdf Inrush Current Limiters 22mm 30ohms 5A INRSH CURR LIMITER
auf Bestellung 886 Stücke:
MS2230005 MS2230005 Hersteller : Vishay / Ametherm MS2230005.pdf Inrush Current Limiters 22mm 30ohms 5A INRSH CURR LIMITER
auf Bestellung 487 Stücke:
MS2230005 Hersteller : AMETHERM MS2230005.pdf Category: Protection NTC thermistors
Description: NTC thermistor; 30Ω; ±20%; THT; Pitch: 7.8mm; Ø23x9mm
Type of sensor: NTC thermistor
Resistance: 30Ω
Maximum current: 5A
Tolerance: ±20%
Mounting: THT
Terminal pitch: 7.8mm
Body dimensions: Ø23x9mm