MS225R015
MS225R015 Vishay / Ametherm
Hersteller: Vishay / Ametherm
Inrush Current Limiters ICL 5R 25% 15A 20MM
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MS225R015 Vishay / Ametherm
Category: Protection NTC thermistors, Description: NTC thermistor; 5Ω; ±25%; THT; Pitch: 7.8mm, Type of sensor: NTC thermistor, Resistance: 5Ω, Maximum current: 15A, Tolerance: ±25%, Mounting: THT, Terminal pitch: 7.8mm.
Weitere Produktangebote MS225R015
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MS225R015 Hersteller : AMETHERM Category: Protection NTC thermistors
Description: NTC thermistor; 5Ω; ±25%; THT; Pitch: 7.8mm
Type of sensor: NTC thermistor
Resistance:
Maximum current: 15A
Tolerance: ±25%
Mounting: THT
Terminal pitch: 7.8mm