MS25183-28-22P Amphenol Industrial Operations
97%20Series.pdf
Hersteller: Amphenol Industrial Operations
Description: CONN PLUG W/PINS
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MS25183-28-22P Amphenol Industrial Operations
Description: CONN PLUG MALE 6P SILV SLDR CUP, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Male Pins, Color: Olive Drab, Voltage Rating: 900VAC, 1250VDC, Current Rating (Amps): 22A, 135A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Shielded, Number of Positions: 6, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 28-22, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Threaded, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: Environment Resistant, Contact Finish - Mating: Silver, Shell Material: Aluminum Alloy, Shell Finish: Olive Drab Cadmium, Primary Material: Metal.
Weitere Produktangebote MS25183-28-22P
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MS2518328-22P Hersteller : ITT Cannon, LLC Description: CONN PLUG MALE 6P SILV SLDR CUP
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug, Male Pins
Color: Olive Drab
Voltage Rating: 900VAC, 1250VDC
Current Rating (Amps): 22A, 135A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Shielded
Number of Positions: 6
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 28-22
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C