Produkte > ITT CANNON, LLC > MS3126F18-32S
MS3126F18-32S
MS3126F18-32S ITT Cannon, LLC
2266_kpt_kpse.pdf
Hersteller: ITT Cannon, LLC
Description: CONN PLUG 32POS STRAIGHT W/SCKT
Features: Strain Relief
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug, Female Sockets
Color: Olive Drab
Voltage Rating: 600VAC, 850VDC
Current Rating (Amps): 7.5A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 32
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 18-32
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Contact Finish - Mating: Gold
Shell Material: Aluminum Alloy
Shell Finish: Olive Drab Cadmium
Primary Material: Metal
auf Bestellung 42 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MS3126F18-32S ITT Cannon, LLC
Description: CONN PLUG 32POS STRAIGHT W/SCKT, Features: Strain Relief, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Female Sockets, Color: Olive Drab, Voltage Rating: 600VAC, 850VDC, Current Rating (Amps): 7.5A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 32, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 18-32, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Crimp, Ingress Protection: Environment Resistant, Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Aluminum Alloy, Shell Finish: Olive Drab Cadmium, Primary Material: Metal.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 19 Stücke:
Lieferzeit 289-293 Tag (e)
Anzahl Preis
auf Bestellung 20 Stücke:
MS3126F18-32S MS3126F18-32S Hersteller : Amphenol pt-series-12-070.pdf Conn Circular SKT 32 POS Crimp ST Cable Mount 32 Terminal 1 Port
auf Bestellung 1 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
MS3126F18-32S MS3126F18-32S Hersteller : ITT inline.pdf Conn Circular SKT 32 POS Crimp ST Cable Mount 32 Terminal 1 Port