Produkte > VISHAY / AMETHERM > MS3220010481
MS3220010481
MS3220010481 Vishay / Ametherm
Hersteller: Vishay / Ametherm
Inrush Current Limiters ICL 20R 25% 10A 31MM CUSTOM
auf Bestellung 25 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details MS3220010481 Vishay / Ametherm
Category: Protection NTC thermistors, Description: NTC thermistor; 20Ω; THT, Type of sensor: NTC thermistor, Resistance: 20Ω, Mounting: THT, Maximum current: 10A.
Weitere Produktangebote MS3220010481
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MS3220010481 Hersteller : AMETHERM Category: Protection NTC thermistors
Description: NTC thermistor; 20Ω; THT
Type of sensor: NTC thermistor
Resistance: 20Ω
Mounting: THT
Maximum current: 10A