MS353R725
MS353R725 Vishay / Ametherm
Hersteller: Vishay / Ametherm
Inrush Current Limiters Inrush Current Limiters 37mm 3.7ohms 25A INRSH CURR LIMITER
auf Bestellung 162 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details MS353R725 Vishay / Ametherm
Description: ICL 3.7 OHM 25A 35MM, Tolerance: ±25%, Packaging: Box, Diameter: 1.460" (37.00mm), Lead Spacing: 0.551" (14.00mm), Current - Steady State Max: 25 A, Part Status: Active, R @ 25°C: 3.7 Ohms, R @ Current: 37 mOhms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MS35 3R725 MS35 3R725 Hersteller : Ametherm MS35_3R725_DS.pdf Inrush Current Limiters Inrush Current Limiters 37mm 3.7ohms 25A INRSH CURR LIMITER
auf Bestellung 162 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
MS35 3R725 MS35 3R725 Hersteller : Ametherm MS35_3R725_DS.pdf Description: ICL 3.7 OHM 25A 35MM
Tolerance: ±25%
Packaging: Box
Diameter: 1.460" (37.00mm)
Lead Spacing: 0.551" (14.00mm)
Current - Steady State Max: 25 A
Part Status: Active
R @ 25°C: 3.7 Ohms
R @ Current: 37 mOhms