Produkte > BIVAR INC. > MSB4.0-17SP
MSB4.0-17SP Bivar Inc.
MSB4.0-XXSP.pdf
Hersteller: Bivar Inc.
Description: HEX STANDOFF M4 NYLON 17MM
Type: Hex Standoff
Length - Overall: 0.925" (23.50mm)
Between Board Height: 0.669" (17.00mm)
Diameter - Outside: 0.276" (7.01mm) Hex
Produktbewertung abgeben
Technische Details MSB4.0-17SP Bivar Inc.
Description: HEX STANDOFF M4 NYLON 17MM, Packaging: Bag, Gender: Male, Female, Color: Natural, Material: Nylon, Type: Hex Standoff, Length - Overall: 0.925" (23.50mm), Between Board Height: 0.669" (17.00mm), Diameter - Outside: 0.276" (7.01mm) Hex, Threaded/Unthreaded: Threaded, Screw, Thread Size: M4.
Weitere Produktangebote MSB4.0-17SP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MSB4.0-17SP MSB4.0-17SP Hersteller : Bivar MSB4_0_XXSP-2301862.pdf Standoffs & Spacers PCB Standoffs / Supports, Natural Color, 17.0mm (.669 in.) Height, 4.0mm Screw Size