Produkte > OPTIFUSE > MSC-315MA
MSC-315MA
MSC-315MA OPTIFUSE
MSC-1.25A.PDF
Hersteller: OPTIFUSE
Category: Fuses 5x20mm - Medium Time-Lag
Description: Fuse: fuse; 315mA; 250VAC; medium time-lag; glass; 5x20mm; brass
Type of fuse: fuse
Current rating: 0.315A
Rated voltage: 250V AC
Fuse characteristics: medium time-lag
Kind of fuse: glass
Fuse size: 5x20mm
Breaking capacity: 100A / 250V AC
Breaking characteristics: 2In: max 5s
Contact material: brass
Energy I2t: 0.2393A2s
Contact plating: nickel plated
Kind of package: bulk
auf Bestellung 20 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 20
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MSC-315MA OPTIFUSE
Category: Fuses 5x20mm - Medium Time-Lag, Description: Fuse: fuse; 315mA; 250VAC; medium time-lag; glass; 5x20mm; brass, Type of fuse: fuse, Current rating: 0.315A, Rated voltage: 250V AC, Fuse characteristics: medium time-lag, Kind of fuse: glass, Fuse size: 5x20mm, Breaking capacity: 100A / 250V AC, Breaking characteristics: 2In: max 5s, Contact material: brass, Energy I2t: 0.2393A2s, Contact plating: nickel plated, Kind of package: bulk.
Weitere Produktangebote MSC-315MA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MSC-315MA MSC-315MA Hersteller : OptiFuse MSC.pdf Description: GLASS-5X20MM (UL), MEDIUM 315MA