Produkte > MICROCHIP TECHNOLOGY > MSC035SMA070J
MSC035SMA070J
MSC035SMA070J Microchip Technology
High-Voltage-Power-Discretes-and-Modules-Brochure-00003052.pdf
Hersteller: Microchip Technology
Description: MOSFET SIC 700 V 35 MOHM SOT-227
Packaging: Box
Package / Case: SOT-227-4, miniBLOC
Mounting Type: Chassis Mount
Technology: SiCFET (Silicon Carbide)
FET Type: N-Channel
Supplier Device Package: SOT-227 (ISOTOP®)
Drain to Source Voltage (Vdss): 700 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MSC035SMA070J Microchip Technology
Description: MOSFET SIC 700 V 35 MOHM SOT-227, Packaging: Box, Package / Case: SOT-227-4, miniBLOC, Mounting Type: Chassis Mount, Technology: SiCFET (Silicon Carbide), FET Type: N-Channel, Supplier Device Package: SOT-227 (ISOTOP®), Drain to Source Voltage (Vdss): 700 V.
Weitere Produktangebote MSC035SMA070J
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MSC035SMA070J Hersteller : Microchip Technology High-Voltage-Power-Discretes-and-Modules-Brochure-00003052.pdf SiC MOSFETs MOSFET SIC 700 V 35 mOhm SOT-227