Produkte > MICROCHIP TECHNOLOGY > MSC090SMA070S
MSC090SMA070S
MSC090SMA070S Microchip Technology
1244481-msc090sma070s-datasheet
Hersteller: Microchip Technology
Description: SICFET N-CH 700V D3PAK
Packaging: Tube
Package / Case: TO-268-3, D3PAK (2 Leads + Tab), TO-268AA
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Technology: SiCFET (Silicon Carbide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 25A (Tc)
Supplier Device Package: D3Pak
Part Status: Active
Drain to Source Voltage (Vdss): 700 V
auf Bestellung 103 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MSC090SMA070S Microchip Technology
Description: SICFET N-CH 700V D3PAK, Packaging: Tube, Package / Case: TO-268-3, D3PAK (2 Leads + Tab), TO-268AA, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Technology: SiCFET (Silicon Carbide), FET Type: N-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 25A (Tc), Supplier Device Package: D3Pak, Part Status: Active, Drain to Source Voltage (Vdss): 700 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MSC090SMA070S Hersteller : Microsemi 1244481-msc090sma070s-datasheet MSC090SMA070S
auf Bestellung 97 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12
MSC090SMA070S MSC090SMA070S Hersteller : Microchip Technology MSC090SMA070B-SiC-MOSFET-Datasheet.pdf SiC MOSFETs MOSFET SIC 700 V 90 mOhm TO-268