Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > MSP430G2332IRSA16R
MSP430G2332IRSA16R
MSP430G2332IRSA16R Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fmsp430g2332
Hersteller: Texas Instruments
MCU 16-bit MSP430 RISC 4KB Flash 2.5V/3.3V 16-Pin VQFN EP T/R
auf Bestellung 48000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MSP430G2332IRSA16R Texas Instruments
Description: IC MCU 16BIT 4KB FLASH 16QFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 16-VQFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 16MHz, Program Memory Size: 4KB (4K x 8), RAM Size: 256 x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: MSP430 CPU16, Data Converters: A/D 8x10b, Core Size: 16-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.8V ~ 3.6V, Connectivity: I2C, SPI, USI, Peripherals: Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT, Supplier Device Package: 16-QFN (4x4), Part Status: Active, Number of I/O: 10, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MSP430G2332IRSA16R MSP430G2332IRSA16R Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fmsp430g2332 Description: IC MCU 16BIT 4KB FLASH 16QFN
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 16MHz
Program Memory Size: 4KB (4K x 8)
RAM Size: 256 x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Core Processor: MSP430 CPU16
Data Converters: A/D 8x10b
Core Size: 16-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.8V ~ 3.6V
Connectivity: I2C, SPI, USI
Peripherals: Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Supplier Device Package: 16-QFN (4x4)
Part Status: Active
Number of I/O: 10
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
MSP430G2332IRSA16R MSP430G2332IRSA16R Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fmsp430g2332 MCU 16-bit MSP430 RISC 4KB Flash 2.5V/3.3V 16-Pin VQFN EP T/R
Mindestbestellmenge: 264
auf Bestellung 580 Stücke:
Mindestbestellmenge: 264
Packaging: Bulk
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 16MHz
RAM Size: 256 x 8
Core Processor: MSP430 CPU16
Data Converters: A/D 8x10b
Core Size: 16-Bit
Connectivity: I2C, SPI, USI
Part Status: Active
Number of I/O: 10
Mindestbestellmenge: 183
MSP430G2332IRSA16R MSP430G2332IRSA16R Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fmsp430g2332 16-bit Microcontrollers - MCU Mixed Signal Micro c ontroller A 595-P43 A 595-P430G2332IRSA16T
Packaging: Cut Tape (CT)
Speed: 16MHz
Mindestbestellmenge: 6
Produkt ist nicht verfügbar