MSWSH-040-30
MSWSH-040-30 MACOM Technology Solutions
MSWSH-040-30.pdf
Hersteller: MACOM Technology Solutions
Description: SWITCH,RF,2012 PKG
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Diode Type: PIN - Single
Operating Temperature: 175°C (TJ)
Capacitance @ Vr, F: 0.42pF @ 50V, 1MHz
Resistance @ If, F: 360mOhm @ 100mA, 500MHz
Voltage - Peak Reverse (Max): 500V
Supplier Device Package: 2012
Part Status: Active
Current - Max: 500 mA
Power Dissipation (Max): 40 W
auf Bestellung 214 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MSWSH-040-30 MACOM Technology Solutions
Description: SWITCH,RF,2012 PKG, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Diode Type: PIN - Single, Operating Temperature: 175°C (TJ), Capacitance @ Vr, F: 0.42pF @ 50V, 1MHz, Resistance @ If, F: 360mOhm @ 100mA, 500MHz, Voltage - Peak Reverse (Max): 500V, Supplier Device Package: 2012, Part Status: Active, Current - Max: 500 mA, Power Dissipation (Max): 40 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MSWSH-040-30 MSWSH-040-30 Hersteller : MACOM MSWSH_040_30-1815606.pdf PIN Diodes Switch,RF,2012 pkg
auf Bestellung 1390 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Diode Type: PIN - Single
Supplier Device Package: 2012
Part Status: Active
Current - Max: 500 mA
Power Dissipation (Max): 40 W