Produkte > SIEMENS > MT0250J1
MT0250J1
MT0250J1 Siemens
8f0ee8fb43a0b3399ea8f00941a46e8d549a1379.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTROL TRANSFORMER,250VA,208,60
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Termination Style: Terminal Block
Power - Max: 250VA
Voltage - Primary: 200V, 208V, 220V, 230V, 240V, 440V, 460V, 480V
Voltage - Secondary (Full Load): 120V, 115V, 110V, 25V, 24V, 23V
Center Tap: No
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MT0250J1 Siemens
Description: CONTROL TRANSFORMER,250VA,208,60, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Termination Style: Terminal Block, Power - Max: 250VA, Voltage - Primary: 200V, 208V, 220V, 230V, 240V, 440V, 460V, 480V, Voltage - Secondary (Full Load): 120V, 115V, 110V, 25V, 24V, 23V, Center Tap: No.