Produkte > MT1 > MT10-2415W
MT10-2415W
MT10.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MT10-2415W
Description: DC DC CONVERTER +/-15V 10W, Packaging: Bulk, Package / Case: 5-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.38" H (50.8mm x 25.4mm x 9.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -25°C ~ 75°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 84%, Current - Output (Max): 500mA, 500mA, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Output 2: -15V, Power (Watts): 10 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Weitere Produktangebote MT10-2415W
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MT10-2415W Hersteller : Volgen + Furuno MT10.pdf Description: DC DC CONVERTER +/-15V 10W
Packaging: Bulk
Package / Case: 5-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.38" H (50.8mm x 25.4mm x 9.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -25°C ~ 75°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 84%
Current - Output (Max): 500mA, 500mA
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -15V
Power (Watts): 10 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1.5 kV