MT110C12T1
MT110C12T1 Yangjie Technology
Hersteller: Yangjie Technology
Description: Thyristors - SCRs - Modules T1 1
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C (TJ)
Structure: Series Connection - All SCRs
Current - Hold (Ih) (Max): 250 mA
Current - Gate Trigger (Igt) (Max): 150 mA
Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): 2250A @ 50Hz
Number of SCRs, Diodes: 2 SCRs
Current - On State (It (AV)) (Max): 110 A
Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): 3 V
Part Status: Active
Voltage - Off State: 1.2 kV
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MT110C12T1 Yangjie Technology
Description: Thyristors - SCRs - Modules T1 1, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C (TJ), Structure: Series Connection - All SCRs, Current - Hold (Ih) (Max): 250 mA, Current - Gate Trigger (Igt) (Max): 150 mA, Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): 2250A @ 50Hz, Number of SCRs, Diodes: 2 SCRs, Current - On State (It (AV)) (Max): 110 A, Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): 3 V, Part Status: Active, Voltage - Off State: 1.2 kV.