Produkte > MICRON > MT40A512M16TB-062E:J
MT40A512M16TB-062E:J
MT40A512M16TB-062E:J Micron
557_PdfFile_263745.pdf
Hersteller: Micron
DRAM DDR4 8G 512MX16 FBGA
auf Bestellung 120 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MT40A512M16TB-062E:J Micron
Description: IC DRAM 8GBIT PARALLEL 96FBGA, Packaging: Tray, Package / Case: 96-TFBGA, Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 8Gbit, Memory Type: Volatile, Operating Temperature: 0°C ~ 95°C (TC), Voltage - Supply: 1.14V ~ 1.26V, Technology: SDRAM - DDR4, Clock Frequency: 1.6 GHz, Memory Format: DRAM, Supplier Device Package: 96-FBGA (7.5x13.5), Write Cycle Time - Word, Page: 15ns, Memory Interface: Parallel, Access Time: 19 ns, Memory Organization: 512M x 16, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote MT40A512M16TB-062E:J
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tray
Package / Case: 96-TFBGA
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 8Gbit
Memory Type: Volatile
Operating Temperature: 0°C ~ 95°C (TC)
Voltage - Supply: 1.14V ~ 1.26V
Technology: SDRAM - DDR4
Clock Frequency: 1.6 GHz