Produkte > MULTI-TECH SYSTEMS INC. > MTCDTIP-266A-915.R3
MTCDTIP-266A-915.R3
MTCDTIP-266A-915.R3 Multi-Tech Systems Inc.
86002242.pdf
Hersteller: Multi-Tech Systems Inc.
Description: ETHERNET ONLY CONDUIT IP67 BASE
Function: Gateway
Frequency: 700MHz, 800MHz, 850MHz, 900MHz, 1.7GHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz, 2.3GHz, 2.5GHz, 2.6GHz
Interface: Ethernet, RJ45
Modulation or Protocol: GNSS, GPRS, HSPA+
Power - Output: 25.1dBm
Applications: General Purpose
Data Rate (Max): 150Mbps
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MTCDTIP-266A-915.R3 Multi-Tech Systems Inc.
Description: ETHERNET ONLY CONDUIT IP67 BASE, Features: IP67, Packaging: Bulk, Function: Gateway, Frequency: 700MHz, 800MHz, 850MHz, 900MHz, 1.7GHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz, 2.3GHz, 2.5GHz, 2.6GHz, Interface: Ethernet, RJ45, Modulation or Protocol: GNSS, GPRS, HSPA+, Power - Output: 25.1dBm, Applications: General Purpose, Data Rate (Max): 150Mbps.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MTCDTIP-266A-915.R3 MTCDTIP-266A-915.R3 Hersteller : MultiTech 86002221-1857909.pdf Gateways Ethernet Only Conduit IP67 Base Station, 8-channel, 915 MHz, GNSS and Accessory Kit (Global)