Produkte > MULTI-TECH SYSTEMS INC. > MTCDTIP-267A-868.R3
MTCDTIP-267A-868.R3
MTCDTIP-267A-868.R3 Multi-Tech Systems Inc.
86002242.pdf
Hersteller: Multi-Tech Systems Inc.
Description: ETHERNET ONLY CONDUIT IP67 BASE
Function: Gateway
Frequency: 700MHz, 800MHz, 850MHz, 900MHz, 1.7GHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz, 2.3GHz, 2.5GHz, 2.6GHz
Interface: Ethernet, RJ45, WiFi
Modulation or Protocol: 802.11 a/b/g/n, Bluetooth, GNSS, GPRS, HSPA+
Power - Output: 14dBm ~ 27dBm
Applications: General Purpose
Data Rate (Max): 150Mbps
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MTCDTIP-267A-868.R3 Multi-Tech Systems Inc.
Description: ETHERNET ONLY CONDUIT IP67 BASE, Features: IP67, Packaging: Bulk, Function: Gateway, Frequency: 700MHz, 800MHz, 850MHz, 900MHz, 1.7GHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz, 2.3GHz, 2.5GHz, 2.6GHz, Interface: Ethernet, RJ45, WiFi, Modulation or Protocol: 802.11 a/b/g/n, Bluetooth, GNSS, GPRS, HSPA+, Power - Output: 14dBm ~ 27dBm, Applications: General Purpose, Data Rate (Max): 150Mbps.
Weitere Produktangebote MTCDTIP-267A-868.R3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MTCDTIP-267A-868.R3 MTCDTIP-267A-868.R3 Hersteller : MultiTech 86002215-1857854.pdf Gateways Ethernet Only Conduit IP67 Base Station, 8-channel, 868 MHz, GNSS + Wi-Fi/BT/BLE and Accessory Kit (Global)