Produkte > MULTI-TECH SYSTEMS INC. > MTCDTIP-L4G1-270L-868
MTCDTIP-L4G1-270L-868 Multi-Tech Systems Inc.
Hersteller: Multi-Tech Systems Inc.
Description: LTE CAT 4 MLINUX CONDUIT IP67 G
Function: Gateway
Frequency: 700MHz, 800MHz, 850MHz, 900MHz, 1.7GHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz, 2.3GHz, 2.5GHz, 2.6GHz
Interface: Ethernet, RJ45, USB
Modulation or Protocol: GNSS, GPRS, HSPA+
Power - Output: 27dBm
Applications: General Purpose
Data Rate (Max): 150Mbps
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MTCDTIP-L4G1-270L-868 Multi-Tech Systems Inc.
Description: LTE CAT 4 MLINUX CONDUIT IP67 G, Features: IP67, Packaging: Bulk, Function: Gateway, Frequency: 700MHz, 800MHz, 850MHz, 900MHz, 1.7GHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz, 2.3GHz, 2.5GHz, 2.6GHz, Interface: Ethernet, RJ45, USB, Modulation or Protocol: GNSS, GPRS, HSPA+, Power - Output: 27dBm, Applications: General Purpose, Data Rate (Max): 150Mbps, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote MTCDTIP-L4G1-270L-868
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MTCDTIP-L4G1-270L-868 MTCDTIP-L4G1-270L-868 Hersteller : MultiTech 86002243-3002630.pdf Gateways LTE Cat 4 mLinux Conduit IP67 Geolocation Base Station, 16-channel, 868 MHz, GNSS w/MTAC-003E00 mCard & Accessory Kit (Global)