Produkte > MULTI-TECH SYSTEMS INC. > MTDOT-868-X1-UFL-50
MTDOT-868-X1-UFL-50 Multi-Tech Systems Inc.
86002171.pdf
Hersteller: Multi-Tech Systems Inc.
Description: RF TXRX MOD ISM<1GHZU.FL SMD
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Sensitivity: -137dBm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 868MHz
Memory Size: 512kB Flash, 128kB RAM
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 3.3V
Power - Output: 14dBm
Data Rate: 300kbps
Protocol: LoRa®
Antenna Type: Antenna Not Included, U.FL
Modulation: FSK, GFSK, GMSK, MSK, OOK
RF Family/Standard: General ISM < 1GHz
Serial Interfaces: I2C, SPI, UART, USB
DigiKey Programmable: Not Verified
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MTDOT-868-X1-UFL-50 Multi-Tech Systems Inc.
Zigbee Modules - 802.15.4 868 MHz X1 LoRa UFL (50 Pk).
Weitere Produktangebote MTDOT-868-X1-UFL-50
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MTDOT-868-X1-UFL-50 MTDOT-868-X1-UFL-50 Hersteller : MultiTech 86002171.pdf Zigbee Modules - 802.15.4 868 MHz X1 LoRa UFL (50 Pk)