Produkte > MULTI-TECH > MTDOT-915-M1-UFL-100
MTDOT-915-M1-UFL-100
MTDOT-915-M1-UFL-100 Multi-Tech
86002171.pdf
Hersteller: Multi-Tech
RF Transmitter FSK/GFSK/GMSK/MSK/OOK Medical
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MTDOT-915-M1-UFL-100 Multi-Tech
Sub-GHz Modules 915 MHz SMT LoRa UFL (100 Pk).
Weitere Produktangebote MTDOT-915-M1-UFL-100
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MTDOT-915-M1-UFL-100 Hersteller : Multi-Tech Systems Inc. 86002171.pdf Description: RF TXRX MOD ISM<1GHZ U.FL 100PK
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Sensitivity: -130dBm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 860MHz ~ 1.02GHz
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 3.3V ~ 5V
Power - Output: 19dBm
Protocol: LoRa®
Antenna Type: Antenna Not Included, U.FL
Modulation: FSK, GFSK, GMSK, MSK, OOK
RF Family/Standard: General ISM < 1GHz
Serial Interfaces: I²C, SPI, UART
DigiKey Programmable: Not Verified
Produkt ist nicht verfügbar
MTDOT-915-M1-UFL-100 MTDOT-915-M1-UFL-100 Hersteller : MultiTech 86002171-1857828.pdf Sub-GHz Modules 915 MHz SMT LoRa UFL (100 Pk)