Produkte > MUR > MUR1515G
MUR1515G
mur1520-d.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 450 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MUR1515G
Description: DIODE STANDARD 150V 15A TO2202, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-2, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 35 ns, Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 15A, Supplier Device Package: TO-220-2, Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 175°C, Part Status: Obsolete, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 150 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.05 V @ 15 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 150 V.
Weitere Produktangebote MUR1515G
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MUR1515G MUR1515G Hersteller : onsemi mur1520-d.pdf Description: DIODE STANDARD 150V 15A TO2202
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-2
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 35 ns
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 15A
Supplier Device Package: TO-220-2
Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 175°C
Part Status: Obsolete
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.05 V @ 15 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 150 V
Produkt ist nicht verfügbar
MUR1515G MUR1515G Hersteller : onsemi MUR1520_D-1811918.pdf Rectifiers 150V 15A UltraFast