Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > MUX36D08IRTVR
MUX36D08IRTVR
MUX36D08IRTVR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fmux36d08
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC SWITCH DUAL 32WQFN
auf Bestellung 9000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MUX36D08IRTVR Texas Instruments
Category: Analog multiplexers and switches, Description: IC: multiplexer; SP8T; Ch: 2; WQFN32; 5÷18VDC,10÷36VDC; reel,tape, Operating temperature: -40...125°C, Mounting: SMD, Output configuration: SP8T, Case: WQFN32, Kind of package: reel; tape, Supply voltage: 5...18V DC; 10...36V DC, Number of channels: 2, Resistance: 125Ω, Quantity in set/package: 3000pcs., Type of integrated circuit: multiplexer.
Weitere Produktangebote MUX36D08IRTVR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MUX36D08IRTVR MUX36D08IRTVR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fmux36d08 Description: IC SWITCH DUAL 32WQFN
auf Bestellung 9000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
MUX36D08IRTVR MUX36D08IRTVR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fmux36d08 Multiplexer Switch ICs 1pA on-state leakage current 36V 8:1 2
Produkt ist nicht verfügbar
MUX36D08IRTVR Hersteller : TEXAS INSTRUMENTS suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fmux36d08 Category: Analog multiplexers and switches
Description: IC: multiplexer; SP8T; Ch: 2; WQFN32; 5÷18VDC,10÷36VDC; reel,tape
Operating temperature: -40...125°C
Mounting: SMD
Output configuration: SP8T
Case: WQFN32
Kind of package: reel; tape
Supply voltage: 5...18V DC; 10...36V DC
Number of channels: 2
Resistance: 125Ω