Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > MUX36S08IRRJR
MUX36S08IRRJR
MUX36S08IRRJR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Flit%252Fgpn%252FMUX36S08
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC MUX 8:1 170OHM 16WQFN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 16-WQFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
On-State Resistance (Max): 170Ohm
Supplier Device Package: 16-WQFN (4x4)
Voltage - Supply, Single (V+): 10V ~ 36V
Voltage - Supply, Dual (V±): ±5V ~ 18V
Charge Injection: 0.3pC
Crosstalk: -96dB @ 1MHz
Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 8:1
Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 2.4Ohm
Switch Time (Ton, Toff) (Max): 136ns, 75ns
Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 2.4pF, 7.5pF
Current - Leakage (IS(off)) (Max): 40pA
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
auf Bestellung 2774 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MUX36S08IRRJR Texas Instruments
Description: IC MUX 8:1 170OHM 16WQFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 16-WQFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), On-State Resistance (Max): 170Ohm, Supplier Device Package: 16-WQFN (4x4), Voltage - Supply, Single (V+): 10V ~ 36V, Voltage - Supply, Dual (V±): ±5V ~ 18V, Charge Injection: 0.3pC, Crosstalk: -96dB @ 1MHz, Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 8:1, Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 2.4Ohm, Switch Time (Ton, Toff) (Max): 136ns, 75ns, Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 2.4pF, 7.5pF, Current - Leakage (IS(off)) (Max): 40pA, Part Status: Active, Number of Circuits: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MUX36S08IRRJR MUX36S08IRRJR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Flit%252Fgpn%252FMUX36S08 Multiplexer Switch ICs 1-pA on-state leakag e current 36-V 8:1
auf Bestellung 2900 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
MUX36S08IRRJR MUX36S08IRRJR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Flit%252Fgpn%252FMUX36S08 Analog Multiplexer Single 8:1 16-Pin WQFN EP T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
MUX36S08IRRJR MUX36S08IRRJR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Flit%252Fgpn%252FMUX36S08 Description: IC MUX 8:1 170OHM 16WQFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Charge Injection: 0.3pC
Crosstalk: -96dB @ 1MHz