Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > MUX36S16IPWR
MUX36S16IPWR
MUX36S16IPWR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fmux36d08
Hersteller: Texas Instruments
Multiplexer Switch ICs 1-pA on-state leakag e current 36-V 16: A 595-MUX36S16IPW
auf Bestellung 1679 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MUX36S16IPWR Texas Instruments
Description: IC MUX 16:1 170OHM 28TSSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), On-State Resistance (Max): 170Ohm, Supplier Device Package: 28-TSSOP, Voltage - Supply, Single (V+): 10V ~ 36V, Voltage - Supply, Dual (V±): ±5V ~ 18V, Charge Injection: 0.31pC, Crosstalk: -100dB @ 1MHz, Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 16:1, Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 6Ohm, Switch Time (Ton, Toff) (Max): 136ns, 78ns, Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 3pF, 12.2pF, Current - Leakage (IS(off)) (Max): 40pA, Number of Circuits: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MUX36S16IPWR MUX36S16IPWR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fmux36d08 Description: IC MUX 16:1 170OHM 28TSSOP
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
On-State Resistance (Max): 170Ohm
Supplier Device Package: 28-TSSOP
Voltage - Supply, Single (V+): 10V ~ 36V
Voltage - Supply, Dual (V±): ±5V ~ 18V
Charge Injection: 0.31pC
Crosstalk: -100dB @ 1MHz
Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 16:1
Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 6Ohm
Switch Time (Ton, Toff) (Max): 136ns, 78ns
Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 3pF, 12.2pF
Current - Leakage (IS(off)) (Max): 40pA
Number of Circuits: 1
auf Bestellung 1374 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
MUX36S16IPWR Hersteller : Analog Devices suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fmux36d08 TSSOP-28 Група товару: Мультиплексори та аналогові ключі Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Charge Injection: 0.31pC
Crosstalk: -100dB @ 1MHz