Produkte > SAMTEC INC. > MW-12-03-H-D-130-112-A
MW-12-03-H-D-130-112-A
MW-12-03-H-D-130-112-A Samtec Inc.
mw-xx-03-x-d-xxx-xxx-xx-x-xx-mkt.pdf
Hersteller: Samtec Inc.
Description: CONN HDR 24POS 0.039 STACK SMD
Packaging: Tube
Color: Black, Natural
Mounting Type: Surface Mount
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Row Spacing: 0.039" (1.00mm)
Termination: Solder
Contact Finish - Post (Mating): Gold
Contact Finish Thickness - Post (Mating): 30.0µin (0.76µm)
Part Status: Active
Number of Rows: 2
Number of Positions: 24
Length - Overall Pin: 0.242" (6.147mm)
Length - Post (Mating): 0.112" (2.845mm)
Length - Stack Height: 0.130" (3.302mm)
auf Bestellung 48 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MW-12-03-H-D-130-112-A Samtec Inc.
Description: CONN HDR 24POS 0.039 STACK SMD, Packaging: Tube, Color: Black, Natural, Mounting Type: Surface Mount, Pitch: 0.039" (1.00mm), Row Spacing: 0.039" (1.00mm), Termination: Solder, Contact Finish - Post (Mating): Gold, Contact Finish Thickness - Post (Mating): 30.0µin (0.76µm), Part Status: Active, Number of Rows: 2, Number of Positions: 24, Length - Overall Pin: 0.242" (6.147mm), Length - Post (Mating): 0.112" (2.845mm), Length - Stack Height: 0.130" (3.302mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MW-12-03-H-D-130-112-A MW-12-03-H-D-130-112-A Hersteller : Samtec mw_smt.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors 1.00 mm Flex Stack
auf Bestellung 92 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
MW-12-03-H-D-130-112-A MW-12-03-H-D-130-112-A Hersteller : Samtec mw_smt.pdf Conn Board Stacker HDR 24 POS 1mm Solder ST Top Entry SMD FLEX STACK Tube