MX25V1635FZNI
MX25V1635FZNI Macronix International
mx25v1635f202.5v2016mb20v1.6.pdf
Hersteller: Macronix International
NOR Flash Serial (SPI, Dual SPI, Quad SPI) 2.5V/3.3V 16M-bit 16M/8M/4M x 1/2-bit/4-bit 8ns 8-Pin WSON EP
auf Bestellung 1197 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 278
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MX25V1635FZNI Macronix International
Description: IC FLASH 16MBIT SPI/QUAD 8WSON, Packaging: Tray, Package / Case: 8-WDFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 16Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.3V ~ 3.6V, Technology: FLASH - NOR, Clock Frequency: 80 MHz, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 8-WSON (6x5), Part Status: Active, Write Cycle Time - Word, Page: 100µs, 4ms, Memory Interface: SPI - Quad I/O, Memory Organization: 2M x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MX25V1635FZNI MX25V1635FZNI Hersteller : Macronix International mx25v1635f202.5v2016mb20v1.6.pdf NOR Flash Serial (SPI, Dual SPI, Quad SPI) 2.5V/3.3V 16M-bit 16M/8M/4M x 1/2-bit/4-bit 8ns 8-Pin WSON EP
auf Bestellung 1197 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 283
Packaging: Tray
Package / Case: 8-WDFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 16Mbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.3V ~ 3.6V
Technology: FLASH - NOR
Clock Frequency: 80 MHz