Produkte > MACRONIX INTERNATIONAL > MX25V40066M1I02
MX25V40066M1I02
MX25V40066M1I02 Macronix International
mx25v40066202.5v204mb20v1.6.pdf
Hersteller: Macronix International
NOR Flash Serial-SPI 2.5V/3.3V 4M-bit 4M/2M x 1/2-bit 8ns 8-Pin SOP
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MX25V40066M1I02 Macronix International
Description: IC FLASH 4MBIT SPI 8SOP, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 4Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.3V ~ 3.6V, Technology: FLASH - NOR (SLC), Clock Frequency: 80 MHz, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 8-SOP, Write Cycle Time - Word, Page: 200µs, 5ms, Memory Interface: SPI, Access Time: 8 ns, Memory Organization: 2M x 2, 4M x 1.
Weitere Produktangebote MX25V40066M1I02
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MX25V40066M1I02 MX25V40066M1I02 Hersteller : Macronix MX25V40066,%202.5V,%204Mb,%20v1.6.pdf Description: IC FLASH 4MBIT SPI 8SOP
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 4Mbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.3V ~ 3.6V
Technology: FLASH - NOR (SLC)
Clock Frequency: 80 MHz