Produkte > MACRONIX INTERNATIONAL > MX25V4006EM1I-13G
MX25V4006EM1I-13G
MX25V4006EM1I-13G Macronix International
950078974285147mx25v4006e202.5v204mb20v1.9.pdf
Hersteller: Macronix International
NOR Flash Serial (SPI, Dual SPI) 2.5V/3.3V 4M-bit 4M/2M x 1/2-bit 8ns 8-Pin SOP
auf Bestellung 2400 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 480
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MX25V4006EM1I-13G Macronix International
Description: IC FLASH 4MBIT SPI 75MHZ 8SOP, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 4Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.35V ~ 3.6V, Technology: FLASH - NOR, Clock Frequency: 75 MHz, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 8-SOP, Part Status: Not For New Designs, Write Cycle Time - Word, Page: 50µs, 1ms, Memory Interface: SPI, Memory Organization: 512K x 8, DigiKey Programmable: Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MX25V4006EM1I-13G MX25V4006EM1I-13G Hersteller : Macronix International 950078974285147mx25v4006e202.5v204mb20v1.9.pdf NOR Flash Serial (SPI, Dual SPI) 2.5V/3.3V 4M-bit 4M/2M x 1/2-bit 8ns 8-Pin SOP
auf Bestellung 2510 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 480
MX25V4006EM1I-13G MX25V4006EM1I-13G Hersteller : Macronix MX25V4006E.pdf Description: IC FLASH 4MBIT SPI 75MHZ 8SOP
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 4Mbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.35V ~ 3.6V
Technology: FLASH - NOR
Clock Frequency: 75 MHz
Memory Format: FLASH
Supplier Device Package: 8-SOP
Part Status: Not For New Designs
Write Cycle Time - Word, Page: 50µs, 1ms
Memory Interface: SPI
Memory Organization: 512K x 8
DigiKey Programmable: Verified
Mindestbestellmenge: 15
MX25V4006EM1I-13G Hersteller : Macronix MX25V4006E.pdf IC-Flash serial SOP-82.5V, 4Mb x1 / x2, 4KB and 64KB 75MHz 70MHz (2 I/O)