Produkte > MACRONIX > MX25V4006EZNI-13G
MX25V4006EZNI-13G
MX25V4006EZNI-13G Macronix
MX25V4006E.pdf
Hersteller: Macronix
Description: IC FLASH 4MBIT SPI 75MHZ 8WSON
Packaging: Tray
Package / Case: 8-WDFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 4Mbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.35V ~ 3.6V
Technology: FLASH - NOR
Clock Frequency: 75 MHz
Memory Format: FLASH
Supplier Device Package: 8-WSON (6x5)
Part Status: Active
Write Cycle Time - Word, Page: 50µs, 1ms
Memory Interface: SPI
Memory Organization: 512K x 8
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 5365 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 21
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MX25V4006EZNI-13G Macronix
Description: IC FLASH 4MBIT SPI 75MHZ 8WSON, Packaging: Tray, Package / Case: 8-WDFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 4Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.35V ~ 3.6V, Technology: FLASH - NOR, Clock Frequency: 75 MHz, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 8-WSON (6x5), Part Status: Active, Write Cycle Time - Word, Page: 50µs, 1ms, Memory Interface: SPI, Memory Organization: 512K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote MX25V4006EZNI-13G
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MX25V4006EZNI-13G MX25V4006EZNI-13G Hersteller : Macronix International 950078974285147mx25v4006e202.5v204mb20v1.9.pdf NOR Flash Serial (SPI, Dual SPI) 2.5V/3.3V 4M-bit 4M/2M x 1/2-bit 8ns 8-Pin WSON EP
Produkt ist nicht verfügbar
MX25V4006EZNI-13G Hersteller : Macronix MX25V4006E.pdf IC-Flash serial WSON-82.5V, 4Mb x1 / x2, 4KB and 64KB 75MHz 70MHz (2 I/O)
Anzahl je Verpackung: 570 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
MX25V4006EZNI-13G Hersteller : Macronix MX25V4006E.pdf Послідовна енергонезалежна Flash-пам'ять, Uживл, В = 2,35...3,6, Об'єм RAM = 4 Мбіт, Орг. пам. = 512К х 8, Тдост/Частота = 75 МГц, Тексп, °C = -40...+85, Тип інтерф. = Послідовний,... Група товару: Інтегральні мікросхеми Корпус: WDFN-8 (Exp. Pad) Од. вим: