Produkte > MACRONIX > MX30UF4G18AC-XKI
MX30UF4G18AC-XKI
MX30UF4G18AC-XKI Macronix
MX30UF4G18AC,%201.8V,%204Gb,%20v1.0.pdf
Hersteller: Macronix
Description: IC FLASH 4GBIT PARALLEL 63VFBGA
Packaging: Tray
Package / Case: 63-VFBGA
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 4Gbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 1.7V ~ 1.95V
Technology: FLASH - NAND (SLC)
Memory Format: FLASH
Supplier Device Package: 63-VFBGA (9x11)
Part Status: Active
Write Cycle Time - Word, Page: 25ns
Memory Interface: Parallel
Access Time: 25 ns
Memory Organization: 512M x 8
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 413 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MX30UF4G18AC-XKI Macronix
Description: IC FLASH 4GBIT PARALLEL 63VFBGA, Packaging: Tray, Package / Case: 63-VFBGA, Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 4Gbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 1.7V ~ 1.95V, Technology: FLASH - NAND (SLC), Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 63-VFBGA (9x11), Part Status: Active, Write Cycle Time - Word, Page: 25ns, Memory Interface: Parallel, Access Time: 25 ns, Memory Organization: 512M x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote MX30UF4G18AC-XKI
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MX30UF4G18AC-XKI Hersteller : Macronix International mx30uf4g16ac201.8v204gb20v1.0.pdf SLC NAND Flash Serial 1.8V 4G-bit 512M x 8 22ns 63-Pin VFBGA
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
MX30UF4G18AC-XKI Hersteller : Macronix International mx30uf4g16ac201.8v204gb20v1.0.pdf NAND Flash Serial 1.8V 4G-bit 512M x 8 22ns 63-Pin VFBGA