Produkte > MACRONIX INTERNATIONAL > MX60UF8G18AC-XKI
MX60UF8G18AC-XKI Macronix International
mx60uf8g18ac201.8v208gb20v1.0.pdf
Hersteller: Macronix International
1.8V, 8G-bit NAND Flash Memory
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MX60UF8G18AC-XKI Macronix International
Description: MEMORY, Packaging: Tray, Package / Case: 63-VFBGA, Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 8Gbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 1.7V ~ 1.95V, Technology: FLASH - NOR (SLC), Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 63-VFBGA (9x11), Write Cycle Time - Word, Page: 25ns, 600µs, Memory Interface: ONFI, Access Time: 22 ns, Memory Organization: 1G x 8.
Weitere Produktangebote MX60UF8G18AC-XKI
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MX60UF8G18AC-XKI Hersteller : Macronix MX60UF8G18AC,%201.8V,%208Gb,%20v1.0.pdf Description: MEMORY
Packaging: Tray
Package / Case: 63-VFBGA
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 8Gbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 1.7V ~ 1.95V