MXH224K305G11
MXH224K305G11 Cornell Dubilier - CDE
MXH_Type_DS.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Safety Capacitors 0.22uF 305VAC 10% X2 AEC-Q200
auf Bestellung 2191 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MXH224K305G11 Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 305VAC RAD, Tolerance: ±10%, Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 305V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 1.024" L x 0.276" W (26.00mm x 7.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MXH224K305G11 MXH224K305G11 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MXH_Type_DS.pdf Description: CAP FILM 0.22UF 10% 305VAC RAD
Tolerance: ±10%
Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Voltage Rating - AC: 305V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 1.024" L x 0.276" W (26.00mm x 7.00mm)
auf Bestellung 2195 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
MXH224K305G11 MXH224K305G11 Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) MXH_Type_DS.pdf Safety Capacitors 0.22uF 305VAC 10% X2 AEC-Q200
Mindestbestellmenge: 2
MXH224K305G11 MXH224K305G11 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MXH_Type_DS.pdf Safety Capacitors 0.22uF 305VAC 10% X2 AEC-Q200