MXH475K305H30
MXH475K305H30 Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
MXH_Type_DS.pdf
Hersteller: Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Safety Capacitors 4.7uF 305VAC 10% X2 AEC-Q200
auf Bestellung 408 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MXH475K305H30 Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Description: CAP FILM 4.7UF 10% 305VAC RADIAL, Tolerance: ±10%, Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 305V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 1.488" (37.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 4.7 µF, Size / Dimension: 1.260" L x 0.866" W (32.00mm x 22.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MXH475K305H30 MXH475K305H30 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MXH_Type_DS.pdf Description: CAP FILM 4.7UF 10% 305VAC RADIAL
Tolerance: ±10%
Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Voltage Rating - AC: 305V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 1.488" (37.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 4.7 µF
Size / Dimension: 1.260" L x 0.866" W (32.00mm x 22.00mm)
auf Bestellung 373 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
MXH475K305H30 MXH475K305H30 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MXH_Type_DS.pdf Safety Capacitors 4.7uF 305VAC 10% X2 AEC-Q200
auf Bestellung 378 Stücke:
MXH475K305H30 MXH475K305H30 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MXH_Type_DS.pdf Safety Capacitors 4.7uF 305VAC 10% X2 AEC-Q200