MYH473K300E14
MYH473K300E14 Cornell Dubilier - CDE
MYH.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Safety Capacitors 0.047uF 300V 18x14.5x8.5 15LS Y2 THB 2,000hr @85C, 85% RH & Vr Humidity AEC-Q200
auf Bestellung 1352 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MYH473K300E14 Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP FILM 0.047UF 10% 1.5KVDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Y2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 300V, Voltage Rating - DC: 1500V (1.5kV), Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm), Capacitance: 0.047 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MYH473K300E14 MYH473K300E14 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MYH.pdf Description: CAP FILM 0.047UF 10% 1.5KVDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Voltage Rating - DC: 1500V (1.5kV)
Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm)
Capacitance: 0.047 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm)