Produkte > L-COM > N515P-C132-10-6F
N515P-C132-10-6F L-Com
Hersteller: L-Com
N515P-C132-10-6F
auf Bestellung 232 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details N515P-C132-10-6F L-Com
Description: N5-15P - 2C13 SPLIT POWER CORD,, Packaging: Bag, Color: Black, Voltage Rating: 125V, Current Rating (Amps): 10A, Length: 6.00' (1.83m), Wire Gauge: 18 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Operating Temperature: 105°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: SJT, 1st Connector: NEMA N5-15P, 2nd Connector: IEC 320-C13 (2).
Weitere Produktangebote N515P-C132-10-6F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
N515P-C132-10-6F N515P-C132-10-6F Hersteller : L-com Description: N5-15P - 2C13 SPLIT POWER CORD,
Packaging: Bag
Color: Black
Voltage Rating: 125V
Current Rating (Amps): 10A
Length: 6.00' (1.83m)
Wire Gauge: 18 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: 105°C