Produkte > L-COM > N515P-N515R2-15-3F
N515P-N515R2-15-3F
N515P-N515R2-15-3F L-Com
N515P-N515R2-15-3F_2D.pdf
Hersteller: L-Com
AC Power Leads N5-15P - 2N5-15R Split Power Cord, 15A, 125V 3 FT
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details N515P-N515R2-15-3F L-Com
Description: N5-15P - 2N5-15R SPLIT POWER COR, Packaging: Bag, Color: Black, Voltage Rating: 300V, Current Rating (Amps): 15A, Length: 3.00' (914.4mm), Wire Gauge: 14 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Operating Temperature: 105°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: SJT, 1st Connector: NEMA 5-15P, 2nd Connector: NEMA 5-15R (2).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bag
Color: Black
Voltage Rating: 300V
Current Rating (Amps): 15A
Length: 3.00' (914.4mm)
Wire Gauge: 14 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: 105°C