Produkte > L-COM > N520P-N520R-20-10F
N520P-N520R-20-10F
N520P-N520R-20-10F L-com
N520P-N520R-20-10F_2D.pdf
Hersteller: L-com
Description: N5-20P - N5-20R POWER CORD, 20A,
Packaging: Bag
Color: Black
Voltage Rating: 125V
Current Rating (Amps): 20A
Length: 10.00' (3.05m)
Wire Gauge: 10 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: 105°C
Number of Conductors: 3
Cord Type: SJTOW
1st Connector: NEMA N5-20P
2nd Connector: NEMA N5-20R
auf Bestellung 3 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details N520P-N520R-20-10F L-com
Description: N5-20P - N5-20R POWER CORD, 20A,, Packaging: Bag, Color: Black, Voltage Rating: 125V, Current Rating (Amps): 20A, Length: 10.00' (3.05m), Wire Gauge: 10 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Operating Temperature: 105°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: SJTOW, 1st Connector: NEMA N5-20P, 2nd Connector: NEMA N5-20R.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
N520P-N520R-20-10F Hersteller : L-Com N520P-N520R-20-10F_2D.pdf N520P-N520R-20-10F
auf Bestellung 58 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
N520P-N520R-20-10F N520P-N520R-20-10F Hersteller : L-Com N520P-N520R-20-10F_2D.pdf AC Power Leads N5-20P - N5-20R Power Cord, 20A, 125V, 10 FT