Produkte > L-COM > N620P-C13-15-10F
N620P-C13-15-10F
N620P-C13-15-10F L-com
N620P-C13-15-10F_2D.pdf
Hersteller: L-com
Description: N6-20P - C13 POWER CORD, 15A, 25
Packaging: Bag
Color: Black
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 15A
Length: 10.00' (3.05m)
Wire Gauge: 14 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: 105°C
Number of Conductors: 3
Cord Type: SJT
1st Connector: NEMA N6-20P
2nd Connector: IEC 320-C13
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details N620P-C13-15-10F L-com
Description: N6-20P - C13 POWER CORD, 15A, 25, Packaging: Bag, Color: Black, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 15A, Length: 10.00' (3.05m), Wire Gauge: 14 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Operating Temperature: 105°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: SJT, 1st Connector: NEMA N6-20P, 2nd Connector: IEC 320-C13.