Produkte > L-COM > N620P-N620R-20-25F
N620P-N620R-20-25F L-Com
N620P-N620R-20-15F_2D.pdf
Hersteller: L-Com
N620P-N620R-20-25F
auf Bestellung 93 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details N620P-N620R-20-25F L-Com
Description: NEMA 6-20P TO NEMA 6-20R POWER C, Packaging: Bulk, Color: Black, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 20A, Length: 25.00' (7.62m), Wire Gauge: 10 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Operating Temperature: 105°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: SJTOW, 1st Connector: NEMA N6-20P, 2nd Connector: NEMA N6-20R.
Weitere Produktangebote N620P-N620R-20-25F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Color: Black
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 20A
Length: 25.00' (7.62m)
Wire Gauge: 10 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: 105°C