N700A-160-160-1.0
N700A-160-160-1.0 Shiu Li Technology Co., Ltd.
N700A-s.pdf
Hersteller: Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM PAD 160MMX160MM GRAY
Shape: Square
Thickness: 0.0390" (0.991mm)
Type: Interface Pad, Sheet
Usage: Thermally Conductive
Outline: 160.00mm x 160.00mm
Thermal Conductivity: 1.5W/m-K