N700B-160-160-0.5
N700B-160-160-0.5 Shiu Li Technology Co., Ltd.
N700B-s.pdf
Hersteller: Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM PAD 160MMX160MM RED
Packaging: Bag
Color: Red
Material: Non-Silicone
Shape: Square
Thickness: 0.0200" (0.508mm)
Type: Interface Pad, Sheet
Usage: Thermally Conductive
Outline: 160.00mm x 160.00mm
Thermal Conductivity: 3.0W/m-K