N700C-160-160-2.5
N700C-160-160-2.5 Shiu Li Technology Co., Ltd.
N700C-s.pdf
Hersteller: Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM PAD 160MMX160MM GRAY
Shape: Square
Thickness: 0.0980" (2.489mm)
Type: Conductive Pad, Sheet
Outline: 160.00mm x 160.00mm
Thermal Conductivity: 5.0W/m-K