N800CH-80-80-2.5
N800CH-80-80-2.5 Shiu Li Technology Co., Ltd.
N800CH-s.pdf
Shape: Square
Thickness: 0.0984" (2.500mm)
Type: Conductive Pad, Sheet
Usage: Thermally Conductive
Outline: 80.00mm x 80.00mm
Thermal Conductivity: 15W/m-K
Adhesive: Tacky - Both Sides
auf Bestellung 43 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details N800CH-80-80-2.5 Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: NON-SILICONE THERMAL CONDUCTIVE, Packaging: Bag, Color: Gray, Material: Non-Silicone, Shape: Square, Thickness: 0.0984" (2.500mm), Type: Conductive Pad, Sheet, Usage: Thermally Conductive, Outline: 80.00mm x 80.00mm, Thermal Conductivity: 15W/m-K, Adhesive: Tacky - Both Sides.