Produkte > KYOCERA AVX > NB12P00104JBB
NB12P00104JBB
NB12P00104JBB KYOCERA AVX
nb21-nb12-nb20.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: THERM NTC 100KOHM 4220K 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 4220K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 100k
Resistance Tolerance: ±5%
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 120 mW
Qualification: AEC-Q200
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details NB12P00104JBB KYOCERA AVX
Description: THERM NTC 100KOHM 4220K 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B25/85: 4220K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 100k, Resistance Tolerance: ±5%, Grade: Automotive, Part Status: Active, Power - Max: 120 mW, Qualification: AEC-Q200.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
B25/85: 4220K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance Tolerance: ±5%
Part Status: Active
Power - Max: 120 mW
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
auf Bestellung 7795 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 40
NB12P00104JBB Hersteller : AVX nb21-nb12-nb20.pdf Thermistor NTC; 100kR; smd 0805; 5%; 120mW; B=4220K; operating temperature: -55°C~150°C NB12P00104JBB AVX Thermistor TE N5SK100.0j AVX
Anzahl je Verpackung: 100 Stücke
Lieferzeit 7-14 Tag (e)
Mindestbestellmenge: 200
NB12P00104JBB NB12P00104JBB Hersteller : KYOCERA AVX Components nb21-nb12-nb20.pdf Thermistor NTC 100K Ohm 5% 2-Pin 0805 Surface Mount Solder Pad 4220K -5 to -4.5 T/R Automotive AEC-Q200
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
NB12P00104JBB NB12P00104JBB Hersteller : AVX nc12_20-776364.pdf NTC Thermistors 100KOhm 5%
NB12P00104JBB NB12P00104JBB Hersteller : KYOCERA AVX nb21_nb12_nb20-3165367.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 100KOhm 5%